Szalony spektakl, który powstanie na żywo, bez prób i żadnego scenariusza,  nigdy się nie powtórzy, a publiczność zdecyduje o jego przebiegu. 14 czerwca zapraszamy na przedstawienie, które będzie efektem warsztatów impro z duetem Sufin/Młynarski – założycielami  Teatru Improwizowanego Klancyk i Klubu Komediowego.

Impro, czyli improwizacja fabularna, to technika, która pozwala tworzyć każdego wieczoru na oczach publiczności zupełnie nowy spektakl. Aktorzy nie mają żadnego scenariusza, sami tworzą go na żywo i reżyserują widowisko, czerpiąc inspirację z działania partnera, obserwacji otoczenia czy reakcji widzów, np. z wykrzykiwanych przez nich haseł-skojarzeń. 

Warsztaty, w których od maja biorą udział aktorzy Teatru Zagłębia, prowadzą  Michał Sufin i Bartosz Młynarski - założyciele Klancyka i Klubu Komediowego w Warszawie i instruktorzy w Szkole Impro. O tym, co  ta technika daje aktorowi opowiada Bartosz Młynarski: - To podróż, która nigdy się nie nudzi i uczy wzbudzania ciągłej ciekawości drugą osobą i jej pomysłami. Impro wtedy daje to dziwne poczucie radości i jednoczesny żal, że to już się skończyło i trudno to będzie powtórzyć- trochę jak w życiu. 

14 czerwca w pierwszej części pokazu Sufin i Młynarski wystąpią na scenie razem z aktorami, w drugiej we dwójkę. Spektakl rozpocznie się o 19:00. Bilety kosztują 20 zł. Kolejne – za każdym razem inne – impro-spektakle pojawią się w repertuarze w nowym sezonie. Wystąpią w nich aktorzy Teatru Zagłębia i Klancyka. 

KUP BILET ONLINE