Loading...

Rodzice do Teatru

Jesteś tutaj : Strona główna / Edukacja / Rodzice do Teatru

NAJBLIŻSZE TERMINY:

Na kolejne spotkania w ramach Rodziców do teatru zapraszamy w sezonie 2019/2020.


Chcesz wybrać się do teatru? Nie masz z kim zostawić dziecka?

„Rodzice do Teatru!” to projekt realizowany we współpracy Teatru Zagłębia oraz Otwartej! Pracowni Artystycznej z Dąbrowy Górniczej. Skierowany jest do rodziców dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Raz w miesiącu, podczas wybranego sobotniego spektaklu, rodzice mogą przyjść do teatru razem ze swoim dzieckiem. Podczas gdy dorośli będą oglądać przedstawienie, ich dziećmi zaopiekuje Anna Dęboń - animatorka, właścicielka i stwórczyni Otwartej! Pracowni Artystycznej.

Projekt to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty kulturalnej teatru, a nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Na rodziców i dzieci czekamy w sali Biura Obsługi Widzów.

O projekcie w portalu Czasdzieci.pl


Zasady korzystania z projektu

W ramach projektu teatr zapewnia rodzicom lub prawnym opiekunom, uczestniczącym w spektaklu realizowanym przez teatr, opiekę i animację zabawy dla ich dziecka (w wieku od 4 do 8 lat) z elementami zajęć teatralnych.

Dziecko może zostać oddane pod opiekę pół godziny przed spektaklem i odebrane nie później niż 15 min. po zakończeniu spektaklu. Oddając dziecko pod opiekę oraz odbierając je, rodzic lub prawny opiekun zobowiązany jest do złożenia odpowiedniego wpisu na liście uczestniczek/ów projektu.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, jednak warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez rodzica lub prawnego opiekuna ważnego biletu na spektakl, któremu towarzyszy projekt, a także wcześniejsze zgłoszenie dziecka do udziału w zajęciach pod nr tel. 32 266 11 27 lub na adres bow@teatrzaglebia.pl (decyduje kolejność zgłoszeń/ 10 miejsc).

Prosimy, by dzieci zabrały ze sobą obuwie zmienne.

 

Partnerem projektu jest: