Loading...

Ostra jazda (gościnnie)

Jesteś tutaj : Strona główna / Ostra jazda (gościnnie)

Opis spektaklu

Spektakl gościnny z Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie

Norm Foster - tekst

Mirosław Połatyński - przekład i reżyseria
Wojciech Stefaniak - scenografia
Stanisław Kulczyk - kostiumy
Tomasz Hynek - opracowanie muzyczne
Olga Ptak - korekta tekstu

Norm Foster jest niezwykle popularnym i najczęściej wystawianym dramaturgiem kanadyjskim. Spektakl zrealizował aktor, reżyser, założyciel i dyrektor kompani teatralnej Atlas Stage Productions Canada – Mirosław Polatyński.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią  bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje.  A to z kolei  powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawnych qui pro quo.

Obsada: Daphne – Agata Ochota, Rollie – Adam Hutyra, Jill – Sylwia Oksiuta - WarmusMarta Honzatko,  Alex – Bartosz Kopeć, Byron – Michał Kula

Szczegóły :

  • Premiera :

  • Czas trwania : 150 min. (1 przerwa)

  • Wiek : 16+

  • Uwagi :

Najbliższe spektakle :

Udostępnij :