Loading...

Wydarzenia

Jesteś tutaj : Strona główna / Wydarzenia

1. WIECZÓR Z AKTOREM: RYSZARDA BIELICKA-CELIŃSKA

Rozpoczęliśmy cykl spotkań z naszymi aktorami, które będą okazją do swobodnej rozmowy i obejrzenia zdjęć ze spektakli . Gościem kolejnego "Wieczoru z aktorem" będzie Ryszarda Bielicka-Celińska. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca o godz. 18:00 w klubokawiarni "ArtKwarium" (ul. 3 maja 1).

--

2. DOŁĄCZ DO KLUBU TEATRALNEGO

Oglądanie spektaklu to znacznie więcej, niż tylko poznawanie ciekawych historii. Teatr może funkcjonować jako miejsce ożywionej dyskusji o współczesności i to od nas zależy, czy wnioski z tej rozmowy wykorzystamy, by inicjować zmiany w otaczającym nas świecie. Chcąc stwarzać naszym widzom przestrzeń do swobodnej wymiany myśli i wspólnego działania, powołujemy Klub Teatralny, do współtworzenia którego zapraszamy!

Szczegółowe informacje o Klubie Teatralnym

---

3. WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE SPEKTAKLOWI "WRÓG - INSTRUKCJA OBSŁUGI"

10 marca 2018 r. odbyła się premiera spektaklu "Wróg - instrukcja obsługi" w reżyserii Justyny Sobczyk. Zależy nam na tym, by przedstawienie było punktem wyjścia do rozmowy z dziećmi o bezcelowości konfliktów, agresji i przemocy. Dlatego przygotowaliśmy propozycje warsztatów dla klas. Szczegóły poniżej.

O spektaklu "Wróg - instrukcja obsługi"

Dla dzieci: warsztaty "Jak oswoić wroga?" 

Przedstawienie „Wróg – instrukcja obsługi” opowiada o mechanizmach tworzenia w sobie i swojej wyobraźni postaci wroga. Chcemy, żeby prowokowało do pytań po co nam wróg? Co możemy zrobić, by przestać się go bać i dojść z nim do porozumienia? Jak zastąpić konflikt rozmową?. Wspólnie z uczestnikami opracujemy ich własne instrukcje obsługi wrogów.

Każda klasa lub grupa, która zobaczy spektakl może uczestniczyć w warsztacie „Jak oswoić wroga?”. Zajęcia mogą odbywać się w teatrze lub w szkole, w indywidualnie uzgodnionym terminie. 

Rezerwacja biletów na spektakl i zapisy na warsztaty
Biuro Współpracy z Widzami / 32 266 11 27 / bow@teatrzaglebia.pl